POSTERY- FOTOPLAKATY - druk wielkoformatowy, A-Grafico, usługi reklamowe, plakaty, rollup, gdańsk

Przejdź do treści

Menu główne:

POSTERY- FOTOPLAKATY

PLAKATY
Wymiary typowych formatów:
A-6 : 105mm x 148mm
A-5 : 148mm x 210mm
A-4 : 210mm x 297mm
A-3 : 297mm x 420mm
A-2 : 420mm x 594 mm
A-1 : 594mm x 841 mm
A-0 : 841mm x 1189mm
B-3 : 336mm x 480 mm
B-2 : 480mm x 680 mm
B-1 : 680mm x 980 mm

DRUK PLAKATÓW i FOTOGRAFII:
Oferujemy Państwu niskonakładowy druk pełnokolorowych plakatów i fotografii druk grafik o dowolnym wymiarze. Drukujemy je na papierze:

POWLEKANYM:
Papiery powlekane wielowarstwowo wodoodporne. Przeznaczone do wysokiej jakości wydruków.
Papiery typu Whiteback 135g oraz Blueback 120g powlekane wielowarstwowo o powierzchni satynowej.
Papier typu Whiteback, 200g, powlekany wielowarstwowo, o powierzchni błyszczącej. Wielowarstwowa powłoka tego papieru  pozwala  uzyskać bardzo wysoką jakość wydruku.

POSTER GLOSS
Papier typu Whiteback, 200g, powlekany wielowarstwowo, o powierzchni błyszczącej. Wielowarstwowa powłoka tego papieru  pozwala uzyskać bardzo wysoką jakość wydruku,
- odporny na warunki atmosferyczne,
- doskonałe odwzorowanie kolorów,
- jednolite krycie i ostre kontury prac,

PAPIER WJET-PHOTO-225 to papier o bardzo wysokim połysku, powlekany do wysokojakościowych wydruków w jakości fotograficznej. Nadaje się do zadruku w technologii solwentowej, latexowej i UV
Ciężar - 225 g/m

Druk fotoplakatów, plakatów, posterów, wydruki fotografii o wyjątkowej jakości, wykonujemy również na papierach matowych lub błyszczących tzw. papierach fotograficznych. Zaletą wielkoformatowych drukarek cyfrowych jest możliwość druku plakatu od jednej sztuki do wielonakładowych ilości i dowolnej skalowalności wydruku. W naszej ofercie mamy również plakaty dla pojedyńczego klienta jak i firm organizujących imprezy masowe, koncerty, zawody sportowe.
Do druku plakatów, posterów konferencyjnych, zdjęć używamy ploterów MUTOH ValueJet. O bardzo wysokiej jakości druku. A do cyfrowej kontroli nad wydrukami używamy nowoczesnych programów RIP. Urządzenia są profesjonalnie kalibrowane i profilowane, co na pewno docenią projektanci, fotografowie, i Ci którym zależy na poprawnym odzwierciedleniu kolorów projektu i wyniku ostatecznego jakim może być wydruk.

Plakaty są szybką formą dotarcia do większego grona ludzi. Wykorzystywane są do promocji różnego rodzaju imprez masowych takich jak koncerty, konferencje, promocje sklepowe, itp. Dzięki druku na wysokiej jakości papierze postery, (plakaty) idealnie sprawdzają się zarówno w klubach, dyskotekach, sklepach, jak i na wolnym powietrzu: na słupach plakatowych, tablicach ogłoszeniowych lub innych miejscach przeznaczonych na oklejanie plakatami.
 
New Document
Szukaj
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego