Auto-BRANDING - druk wielkoformatowy, A-Grafico, usługi reklamowe, plakaty, rollup, gdańsk

Przejdź do treści

Menu główne:

Auto-BRANDING


Oklejanie samochodów - reklama na pojazdach
Projektujemy i wyklejamy na samochodach reklamy drukowane, napisy i naklejki wycinane.
SAMOCHÓD WARTO OKLEIĆ !.
Dlatego, że to bezpłatny nośnik reklamy wizualnej. Dobra reklama na samochadach firmowych wzmacnia pozycję i utrwala wizerunek firmy na rynku. Oklejona flota samochodów wyróżnia firmę i jest to wyjątkowa promocja marki, jak również produktów, i również samej firmy.
Oklejenie całego pojazdu może być dodatkowym zabezpieczeniem lakieru przed czynnikami zewnętrznymi. Wyklejamy samochody osobowe, dostawcze, etc. Oklejamy całe samochody jak i napisy i częściowe
elementy. Oklejenie może obejmować cały pojazd jak np. szyby w/g technologii folii One Way Vision, lub jego określone fragmenty, np. w przypadku obrandowania firmowych aut, najczęściej wykleja się tylko  logotyp.
Również możemy polecić "magnesy" do tymczasowego oznaczenia pojazdu i do łatwego usuwania oznakowań, np. "magnez" z logiem firmowym lub napisami.
Statystyki pokazują, że jedną z najskuteczniejszych form dotarcia do Klienta jest odpowiednio oklejony samochód firmowy.  Ważne, że ekspozycja na aucie jest mobilna i może reklamować Waszą firmę w dowolnym miejscu.
Wzory i stylizacje samochodów firmowych są nieograniczone. Pomagamy w estetycznym i funkcjonalnym oklejeniu Twojego pojazdu. Zależy nam na najwyższej jakości realizacji danego projektu ze względu na wizerunek Twojej marki.
 
New Document
Szukaj
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego